Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Artykuły

Strona główna  »  Artykuły


W tym tygodniu do sprzedaży trafiła nowa kamera IP Geovision w wersji GV-BX1500-3V, która każdego odbiorcę zachwyci imponująca funkcjonalnością, wszechstronnym zastosowaniem oraz rewelacyjną jakością generowanego obrazu. Dzięki uniwersalnej konstrukcji typu „Box” montaż kamery IP GV-BX1500-3V może odbywać się w środowisku wewnętrznym lub zewnętrznym, po zastosowanie odpowiedniej obudowy. Łatwą instalację kamery IP Geovision GV-BX1500-3V w wybranym przez użytkowniku miejscu zapewnia zasilanie PoE, wymienny obiektyw o zmiennej ogniskowej 2.8-12 mm (Auto Iris) oraz zgodność ze specyfikacją ONVIF (możliwa współpraca z oprogramowaniem i urządzeniami IP innych producentów).
Systemy monitoringu IP pracujące wewnątrz budynków bardzo często muszą zapewniać wyraźny obraz przy słabym lub nawet zerowym oświetleniu. Dlatego też z myślą o prowadzeniu efektywnego dozoru wideo wewnątrz budynków, nawet przy zerowej iluminacji świetlnej, firma Geovision wprowadziła do swojej oferty nową 3-megapikselową kamera sieciową GV-UBX3301-2F z obiektywem o stałej ogniskowej 8 mm.
Firma Geovision, będąca jednym z głównych dostawców profesjonalnych urządzeń CCTV i rozwiązań sieciowych do systemów monitoringu wizyjnego, wprowadziła do swojej oferty nową kamerę przemysłową typu HD-SDI w wersji GV-SDI-BX100 , która pozwala na uzyskanie doskonałej jakości obrazu w rozdzielczości Full HD 1920x1080 pikseli, bez konieczności wykorzystywania sieci komputerowej.
Coraz częściej korzystamy z usług opiekunek do dzieci, co jest szczególnie zauważalne u rodzin mieszkających w dużych miastach. Jednak nasuwa się pewne pytanie, czy nasze dzieci są bezpieczne pod okiem opiekunki? Jednym ze sposobów kontroli naszych dzieci i tym samym ich opiekunek, jest domowy system nadzoru wideo, który pozwala na zdalny podgląd tego co się w nim dzieje podczas gdy my jesteśmy w pracy lub w delegacji. W takim przypadku idealnie sprawdzi się kamera sieciowa.
Przedstawiamy rewelacyjnej jakości kamerę sieciową z serii GV-FE521 Geovision, która doskonale nadaje się do monitorowania dużych pomieszczeń. Model GV-FE521 jest kamerą hemisferyczną, zapewniającą 360-stopniowy widok. Na jej wyposażeniu znajdziemy najwyższej klasy przetwornik 1/2.5" CMOS ze skanowaniem progresywnym, który pozwala na uzyskanie czystego i ostrego obrazu w rozdzielczości na poziomie 5.0MPix (2560x1920).
Firma Geovision zapowiedziała nową serię kamer sieciowych IP w postaci mini kamer kopułkowych (GV-MDR120 - 1,3Mpix, GV-MDR220 - 2Mpix, GV-MDR320 - 3Mpix, GV-MDR520 - 5Mpix), które ze względu na swoje cechy użytkowe idealnie nadają się do implementacji w systemach nadzoru wideo IP gdzie liczy się dyskrecja prowadzonej obserwacji.
Karty do monitoringu wizyjnego firmy Geovision stanowią rewelacyjną alternatywę dla drogich rejestratorów cyfrowych w postaci niezależnych urządzeń. Produkcją kart DVR na potrzeby systemów nadzoru wideo firma Geovision zajmuje się od wielu lat, a dzięki odpowiedniemu podejściu do swoich produktów i klientów cieszy się uznaniem ekspertów z branży security na całym świecie.
GV-BX520D-E to zapowiadana przez firmę Geovision profesjonalna kamera IP, dedykowana do zastosowania w zewnętrznych instalacjach nadzoru wideo, które pracują w trudnych warunkach środowiskowych oraz muszą zapewniać skuteczne rozpoznanie nawet najmniejszych detali. Kamera sieciowa w wersji GV-BX520D-E będzie wyposażona w niezwykle odporną na warunki pogodowe i uszkodzenia mechaniczne obudowę o normie IP66 Arctic, która zapewnia jej niezawodną pracę w miejscach, gdzie konwencjonalne rozwiązania nie zdają swojego egzaminu.
Profesjonalna 5-megapikselowa kamera kopułkowa IP GV-MFD520 Geovision to profesjonalne urządzenie sieciowe, zaprojektowane na potrzeby najbardziej wymagających systemów telewizji przemysłowej IP. Ze względu na imponująca jakość dostarczanych obrazów oraz szereg opcji dodatkowych, kamera megapikselowa w wersji GV-MFD520 rewelacyjnie sprawdza się w miejscach, w których konieczne jest precyzyjne rozpoznanie obserwowanych osób i obiektów.
3-megapikselowa kamera sieciowa GV-VD320D Geovision została stworzona na potrzeby instalacji nadzoru wideo, w których kluczową rolę odgrywa precyzyjna identyfikacja obserwowanych osób i przedmiotów. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, model GV-VD320D może efektywnie i niezawodnie pracować w każdym środowisku, niezależnie od tego czy panują zmienne warunki oświetleniowe, trudne warunki pogodowe czy też istnieje ryzyko mechanicznego uszkodzenia kamery.
GV-CB120 to najnowsza z kamer IP w ofercie firmy Geovision. Kamera sieciowa GV-CB120 została zaprojektowana z myślą o prowadzeniu nadzoru wideo w sklepie, domu lub biurze. Prezentowany produkt jest kamerą zintegrowaną (dyskretna obudowa), czyli kompletnym rozwiązaniem, które nie wymaga zakupu obiektywu.
Firma Geovision wprowadziła na rynek polskojęzyczną wersję swojego najnowszego oprogramowania GV v8.4. Nowa odsłona tego popularnego systemu do zarządzania wizją w instalacjach telewizji przemysłowej, została udoskonalona o szereg ciekawych rozwiązań, które zwiększają ogólną elastyczność i skuteczność działania systemów monitoringu wizyjnego.
GV-BL120D / GV-BL220D / GV-BL320D firmy Geovision to trzy nowe modele kamer zintegrowanych IP, które charakteryzuje bardzo wysoka jakość wyświetlanego obrazu oraz możliwość efektywnej pracy w zmiennych warunkach oświetleniowych. Prezentowane produkty pozwalają na wygenerowanie krystalicznie czystych obrazów kolorowych / monochromatycznych w rozdzielczości odpowiednio 1,3 Mpx, 2 Mpx i 3 Mpx.
Firma Geovision jest jednym z liderów branży wizyjnych systemów zabezpieczeń. Istotną cechą użytkową systemów telewizji przemysłowej budowanych na bazie produktów tej marki jest możliwość zdalnego prowadzenia nadzoru wideo za pomocą telefonów komórkowych i PDA (rodzina oprogramowania GV-Mobile Phone).
GV-PT110D to kamera obrotowa IP o bardzo dobrej specyfikacji technicznej, która zapewnia efektywne działanie instalacji CCTV IP. Kamera obrotowa w wersji GV-PT110D zapewnia regulację obrotu i pochylenia oraz pozwala na wyświetlenie obrazu w rozdzielczości 1,3Mpix (zastosowano profesjonalny przetwornik CMOS 1/3” z technologią progresywnego skanowania).
Reflektor podczerwieni z serii GV-IR LED firmy Geovision to produkt, który został zaprojektowany z myślą o prowadzenie efektywnego nadzoru wideo przy słabym oświetleniu, np. w nocny. Urządzenie współpracuje z kamerami sieciowymi GV-IPCAM.
GV-Pole Thin Box Mount (81-D7H05-PTB) firmy Geovision to wysokiej jakości adapter słupowy do uchwytów ściennych ze skrzynką.
Uchwyt ścienny krótki z serii GV-Mini Pendent Mount (81-D7H03-WMP) to produkt przeznaczony do współpracy z profesjonalnymi kamerami szybkoobrotowymi IP firmy Geovision.
GV-Hard Ceiling Mount (81-D7H06-HCM) to specjalistyczy zestaw montażowy, pozwalający na sufitowe mocowanie kamer szybkoobrotowych IP firmy Geovision.
Prezentujemy wysokiej jakości adapter narożny z serii GV-Corner Thin Box Mount (81-D7H05-CTB), który został stworzony z myślą o współpracy z szybkoobrotowymi kamerami IP firmy Geovision.
GV-Power Box (81-P2030-001) to wysokiej jakości, hermetyczny zasilacz firmy Geovision, który został stworzony na potrzeby nowoczesnych kamer sieciowych IP firmy Geovision.
GV-PTZ010 Geovision to profesjonalna kamera PTZ, której zaawansowana konstrukcja pozwala na efektywną pracę w sieci komputerowej z protokołem TCP/IP. Kamery IP z serii GV-PTZ010 zostały stworzone specjalnie na potrzeby instalacji CCTV IP, w których zachodzi konieczność śledzenia i identyfikacji obiektów, znajdujących się w strefie monitorowanej.
Firma Geovision przedstawia nową kamerę IP z serii GV-FE110, której konstrukcja została opracowana z myślą o prowadzeniu dyskretnej obserwacji. Nowa kamera IP GV-FE110 Geovision posiada konstrukcję typu „Fisheye”, która sprawia, że urządzenie pozostaje praktycznie niezauważalne przez osoby przebywające w dozorowanej strefie.
GV-BX520D firmy Geovision to profesjonalna kamera IP, oferująca klarowny i pełen detali obraz w rozdzielczości Full HD. Kamera megapikselowa z serii GV-BX520D została wyposażona we wszystko, co oczekuje się od najwyższej jakości urządzeń dozorowych.
Na rynku pojawiła się długo oczekiwana aktualizacja profesjonalnego oprogramowania do zarządzania systemami telewizji przemysłowej firmy Geovision w wersji v8.32 (polskojęzyczna) i v8.33 (anglojęzyczna). Oprogramowanie firmy Geovision to w opinii specjalistów z branży security jeden z najlepszych systemów zarządzających instalacjami CCTV, który cechuje się nie tylko komfortową obsługą, ale również wysoką efektywnością pracy, ponieważ posiada na swoim wyposażeniu wiele użytecznych opcji użytkowych.
GV-Compact DVR-S to profesjonalny 4 kanałowy rejestrator cyfrowy, którego mobilna konstrukcja pozwala w łatwy i wygodny sposób prowadzić nadzór wizyjny praktycznie w każdym miejscu. Rejestrator cyfrowy z serii GV-Compact DVR-S firmy Geovision został wyposażony w nowoczesne technologie komunikacji bezprzewodowej (Wi-Fi, UMTS, GPS), odporną na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne konstrukcję oraz w szereg innych rozwiązań, zapewniających wysokiej jakości nagarnia wideo oraz skuteczne zarządzanie instalacją CCTV.
GV-MFD110 Geovision to wysokiej jakości kamera IP , dysponująca megapikselową rozdzielczością obrazu (1,3Mpx) oraz bogatym zestawem opcji, które pozwalają na stworzenie efektywnego w działaniu systemu telewizji przemysłowej CCTV IP. Kamera przemysłowa IP z serii GV-MFD110 firmy Geovision została wyposażona m.in. w funkcję detekcji ruchu, wbudowany mikrofon pozwalający na nasłuch otoczenia (kompresja audio G.711) oraz w technologię PoE (ang. Power over Ethernet) pozwalającą na zasilenie bezpośrednio z sieci komputerowej, co znacznie upraszcza proces montażu kamery.
GV-IPCAM H.264 (GV-BX110D) to profesjonalna, megapikselowa kamera IP firmy Geovision, stworzona z myślą o pracy w najbardziej zaawansowanych systemach telewizji przemysłowej CCTV IP. Kamera megapikselowa IP z serii GV-IPCAM H.264 (GV-BX110D) zapewnia krystalicznie czysty i niezwykle szczegółowy obraz w rozdzielczości 1280 x 1024 pikseli (1,3 megapiksela), co w praktyce oznacza, że przy jej pomocy możemy skutecznie zastąpić nawet 4 kamery pracujące w standardowej rozdzielczości.
GV-1008 to profesjonalna karta DVR firmy Geovision, która została zaprojektowana z myślą o pracy w średniej wielkości systemach telewizji przemysłowej. Karta komputerowa GV-1008 umożliwia równoczesny zapis sygnałów audio/wideo z 8 kamer przemysłowych.
Firma Geovision wzbogaciła swoją ofertę o wysokiej jakości kamery megapikselowe IP GV-IP Speed Dome Outdoor (GV-SD010-S), która została optymalnie przystosowana do pracy w środowisku zewnętrznym. Bezawaryjną pracę w temperaturach z zakresu od -45 do +50 st. C zapewnia solidna i odporna na wilgotność obudowa o zgodności z normą IP66.
GV-650/12 PCI-E Geovision to profesjonalne karty DVR , które stworzono z myślą o zastosowaniu w zastosowaniu we współczesnych systemach nadzoru wizyjnego. Prezentowane karty do monitoringu łączą w sobie funkcjonalność z atrakcyjną ceną i wysokimi parametrami zapisu, co sprawia, że stanowią kompletne rozwiązanie na budowę systemu telewizji przemysłowej.
Profesjonalne rejestratory IP z serii ENVR8 Geovision stanowią doskonałą propozycję na prowadzenie zapisu obrazu i dźwięku w zaawansowanych i wymagających instalacjach monitoringu CCTV IP. Rejestrator sieciowy ENVR8 pozwala na rejestrację sygnałów audio/video w czasie rzeczywistym z maksymalnie 8 kamer sieciowych IP.
Nowe video servery firmy GeoVision z serii GV-H.264 Video Serwer to zaawansowane urządzenia, które ze zwykłych analogowych kamer przemysłowych robią profesjonalne kamery IP . Wideo serwer IP GV-H.264 Video Serwer to doskonały sposób na zastosowanie kamer analogowych w sieciowych systemach monitoringu wizyjnego.
Współczesne systemy CCTV budowane są w oparciu o dwa rodzaje cyfrowych rejestratorów wideo, mianowicie komputerowe karty DVR oraz wolnostojące rejestratory DVR. Niezależnie od rodzaju wykorzystywanego narzędzia dozorowego do zapisu wizji, wszystkie systemy CCTV pracujące w oparciu o rejestratory cyfrowe zapewniają wysoką jakość obrazu.
W jaki sposób stworzyć niedrogi i funkcjonalny system rejestrujący sygnały wideo z kamer w systemach telewizji przemysłowej? Odpowiedzią jest komputerowy zapis obrazu z wykorzystaniem produktów i oprogramowania firmy GeoVision. Firma GeoVision jest liderem w produkcji komputerowych systemów zapisu obrazu na potrzeby instalacji telewizji przemysłowej.
Karty komputerowe z serii GV600 firmy GeoVision to obecnie jedne z najpopularniejszych urządzeń do cyfrowej rejestracji sygnałów wideo z kamer przemysłowych. Rodzina kart DVR GV600 składa się z kilku modeli różniących się od siebie ilością obsługiwanych kamer. Karty DVR GV 600 dostępne są w wersji z 4, 6, 8, 10, 12 i 16 kanałami wideo, co pozwala na optymalne dostosowanie karty do wielkości budowanego systemu telewizji przemysłowej.
Karty DVR GeoVision GV1120 / 16 to urządzenia dedykowane do pracy w najbardziej rozbudowanych i wymagających systemach monitoringu CCTV. Karty DVR GV1120 / 16 znajdują zastosowanie w średniej i dużej wielkości systemach telewizji przemysłowej, w takich miejscach jak banki, centra handlowe, duże sklepy, instytucje finansowe oraz placówki edukacyjne.
GV-DSP LPR to specjalistyczny wideoserwer firmy GeoVision, który został stworzony z myślą o pracy w systemach do identyfikacji tablic rejestracyjnych. Ze względu na swoje parametry techniczne urządzenie doskonale nadaje się do zastosowania w miejscach, z których ciężko przesyłać wizję w bardzo wysokiej jakości.
Mini kopułka GV-IPCAM 1.3M to profesjonalne kamery megapikselowe przystosowane do pracy w sieciowych systemach monitoringu wizyjnego. Kamery megapikselowe mini kopułka GV-IPCAM 1.3M GeoVision są przeznaczone do instalacji nawierzchniowej lub w suficie podwieszanym.
System GV-LPR-4/12 marki GeoVision to bezwątpienia najlepsze na rynku CCTV rozwiązanie oferujące bardzo skuteczną identyfikację tablic rejestracyjnych pojazdów. Podstawową cechą użytkową systemu GV-LPR-4/12 firmy GeoVision jest możliwość monitorowania 4 pasów ruchu oraz zapis obrazu z prędkością 400 klatek na sekundę.
GeoVision GV-LPR-6 to świetnej jakości system identyfikujący tablice rejestracyjne pojazdów. Ze względu na swoje właściwości system w wersji GV-LPR-6 firmy GeoVision idealnie nadaje się do monitorowania przejść granicznych, dużych parkingów oraz tras szybkiego ruchu.
Rejestratory sieciowe w wersji GV-NVR (4 GV) to specjalistyczne systemy zapisu przeznaczone tylko i wyłącznie do zapisu wizji i fonii z kamer sieciowych IP oraz wideoserwerów firmy GeoVision. Rejestratory sieciowe GV-NVR (4 GV) firmy GeoVision pozwalają na jednoczesny zapis 4 strumieni wideo z maksymalną prędkością 400 klatek na sekundę.
Aplikacja dozorowa GV Dispatch Server marki GeoVision to profesjonalne oprogramowanie sieciowe pozwalające na optymalne rozłożenie obciążenia sieci pakietowej. Oprogramowanie GV Dispatch Server firmy GeoVision idealnie sprawdza się w dużych instalacjach sieciowego monitoringu wizyjnego.
GV Control Center firmy GeoVision jest specjalistycznym narzędziem dozorowym, umożliwiającym zarządzanie i kontrolowanie różnych sieciowych systemów monitoringu wizyjnego GeoVision . Oprogramowanie GV Control Center firmy GeoVision posiada wiele walorów użytkowych, czyniące z serwera GV Control Center niezastąpione narzędzie w przypadku konieczności kontroli wielu systemów telewizji przemysłowej.
W ostatnim czasie oferta firmy GeoVision wzbogaciła się o nowoczesne kamery IP z serii GV-IPCAM 1.3M D/N Varifocal. Kamery sieciowe IP z serii GV-IPCAM 1.3M D/N Varifocal idealnie nadają się do budowy nowoczesnych aplikacji monitoringu wizyjnego, bazujących na pakietowych sieciach komputerowych IP.
GV – Compact DVR to nowoczesny mobilny rejestrator cyfrowy firmy GeoVision. Mobilny rejestrator GV – Compact DVR jest najlepszym tego typu urządzeniem na rynku CCTV.
Karta DVR GV800 GeoVision to zaawansowany rejestrator cyfrowy pracujący w pełnym trybie TRIPLEX. Praca karty GV800 w TRIPLEX sprawia, że podgląd obrazów w trybie „na żywo”, rejestracja oraz odtwarzanie materiałów archiwalnych może odbywać się jednocześnie.
Cyfrowe rejestratory GeoVision z serii RA16400 to profesjonalne urządzenia dozorowe stworzone z myślą o pracy w dużych systemach telewizji przemysłowej. Rejestratory GeoVision RA16400 posiadają dużą liczbę wejść.
Rejestrator sieciowy GeoVision GV-NVR to jedna z najlepszych propozycji na prowadzenie rejestracji sygnałów audio/wideo w sieciach pakietowych IP. Rejestrator sieciowy GeoVision GV-NVR został stworzony przede wszystkim na potrzeby telewizji przemysłowej i umożliwia zapis strumieni pochodzących między innymi od kamery IP czy też wideoserwera IP.
Zestawy GeoVision składające się z czterech wysokiej jakości kamer kopułkowych LC Security oraz karty DVR gv250 doskonale nadają się do dozorowania niewielkich obiektów, takich jak: domy, sklepy, biura czy też magazyny. Zestawy GeoVision to w pełne systemy telewizji przemysłowej, które zostały stworzone z myślą zarówno o standardowych jak i zaawansowanych systemach monitoringu CCTV.
W ostatnim czasie firma GeoVision wprowadziła na rynek CCTV nowe kamery IP. Czym są kamery IP?
Karta DVR GV 1240 idealnie nadaje się do rejestracji sygnałów audio/wideo w średnich i dużych aplikacjach CCTV. Seria GV 1240 dostępna jest w dwóch wersjach, różniących się między sobą liczbą obsługiwanych kanałów audio/wideo (8 lub 16 kanałów audio i wideo).
Zestawy CCTV to kompleksowe rozwiązania umożliwiające szybko i prostą budowę systemów telewizji przemysłowej. Największą zaletą jaką posiadają gotowe zestawy CCTV z całą pewnością jest pełna kompatybilność występujących w nich urządzeń dozorowych.

GV

GV to skrót serii najpopularniejszych produktów dozorowych marki GeoVision . Ostatnio na rynku pojawił się profesjonalny GV Joystick służący do sterowania wszystkimi modelami kamer szybkoobrotowych.
Geo Vision to producent najwyższej jakości sprzętu elektronicznego przystosowanego do tworzenia systemów telewizji przemysłowej. Marka Geo Vision jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w swojej branży.
GV-IPCAM to najwyższej jakości kamery megapikselowe, będące produktem jednej z najbardziej znanych firm w sektorze security firmy GeoVision. Kamery IP megapikselowe  z serii GV-IPCAM zostały zaprojektowane głównie z myślą o pracy w najbardziej wymagających aplikacjach monitoringu przemysłowego.
GV1480 to profesjonalna szesnastokanałowa karta komputerowa pozwalająca na jednoczesny zapis obrazu i fonii z kamer przemysłowych. Nowoczesna karta komputerowa DVR GV1480 pracuje w oparciu o najbardziej wydajne kompresje obrazu i dźwięku (MPEG4, Wavelet, GeoMPEG-4, Geo H264 oraz Geo Mpeg4 ASP) dzięki czemu rejestrowany obraz jest fantastycznej jakości i nie zajmuje dużo przestrzeni dyskowej.
Firma Geovision wprowadziła na rynek najnowszą wersję swojego oprogramowania CCTV, Geovision v8.2. Co nowego w Geovision 8.2? Przede wszystkim producenci skupili się na nowym kierunku w systemach telewizji przemysłowej, mianowicie na rozwiązaniach związanych z przesyłem sygnału wizyjnego przy pomocy sieci pakietowych IP.
GV 2004 COMBO firmy Geovision to profesjonalne urządzenie przystosowane do zarządzania nowoczesnymi systemami monitoringu CCTV. W oparciu o kartę komputerową DVR GV 2004 można zbudować system telewizji przemysłowej obsługujący 4 kamery przemysłowe oraz 4 mikrofony nasłuchowe.
Model LC-308D został zaprojektowany na bazie markowego przetwornika SONY 1/3 cala wykonanego w technologii CCD. Dualna kamera LC-308D oferuje funkcje dzień/noc, dzięki której możemy przez całą dobę monitorować dany obiekt.
GV-2008 to nowoczesne karty komputerowe umożliwiające rejestrację sygnału audio/wideo z kamer przemysłowych. Karty komputerowe z serii GV-2008 stanowią doskonałą alternatywę dla wolnostojących profesjonalnych rejestratorów cyfrowych.
Dibos DB30C5160R2 to wielofunkcyjny hybrydowy rejestrator cyfrowy marki Bosch pracujący w pełnym trybie TRIPLEX. Dibos DB30C5160R2 to urządzenie cechujące się niezwykle stabilną pracą oraz niezawodnością, co sprawia, że z powodzeniem może być stosowany w najbardziej zaawansowanych systemach telewizji przemysłowej oraz w systemach bezpieczeństwa.
LC-806A – kolorowa kamera przemysłowa typu dzień/noc o podwyższonej jakości obrazu zbudowana w oparciu o najnowszy przetwornik obrazu wykonany w technologii DSP.
Kamera przemysłowa LC-250AS posiada wiele zalet, jednak bezwątpienia największą zaletą tej kamery jest specjalna konstrukcja, która pozwala na prowadzenie wysokiej jakości obserwacji w warunkach nocnych.
Monitoring to zaawansowane instalacje telewizji przemysłowej, które chronią obywateli przed różnego rodzaju zagrożeniami.
Kamera przemysłowa dzień/noc LC-501P/C3338 została przystosowana do pracy nie tylko w trudnych warunkach oświetleniowych ale także w ciężkich warunkach atmosferycznych.
Rifatron iMS-410 to profesjonalny i nowoczesny cyfrowy rejestrator wizji. Urządzenie zostało stworzone z myślą o niewielkich systemach telewizji przemysłowej. Cyfrowy rejestrator Rifatron iMS-410 umożliwia obsługę maksymalnie czterech kamer przemysłowych.
Podsłuchy ukryte w różnego rodzaju przedmiotach codziennego użytku to niezwykle skuteczne urządzenia. Przykładem mogą być podsłuchy montowane w paczkach z papierosami.
Gdzie znajduje zastosowanie identyfikacja tablic rejestracyjnych ? Identyfikacja tablic rejestracyjnych wykorzystywana jest najczęściej w zarządzaniu płatnymi parkingami, w poszukiwaniu skradzionych samochodów oraz w drogowych systemach monitoringu. Obecnie na rynku dostępnych jest kilka systemów identyfikacji tablic rejestracyjnych, jednak zdecydowanie najpopularniejszym z nich jest system LPR firmy Geovision.
W ostatnim czasie firma Geovision producent kart do cyfrowej rejestracji obrazu, wzbogaciła swoją ofertę o nową generację kart komputerowych. Nowa seria kart komputerowych DVR składa się z dwóch modeli: gv2004, gv2008. Oba modele kart korzystają z najlepszych rozwiązań kompresji sprzętowej MPEG-2 i MPEG-4.
Wideoserwery  IP Geovision to urządzenia pozwalające na zmianę zwykłej kamery analogowej na kamerę sieciową IP. Wideoserwery Geovision oferują możliwość lokalnego przechowywania nagrań wideo. Wideoserwery Geovision to urządzenia wykorzystujące cyfrowe przetwarzanie obrazu. Urządzenia tego typu przetwarzają dwa wizyjne sygnały analogowe i przesyłają je za pomocą sieci komputerowej do mobilnych urządzeń, do serwerów przechowujących nagrania lub do systemów nadzoru Geovision.
Podczas wyboru karty Geovision należy szczególną uwagę zwrócić na wymagane parametry komputera, na którym zainstalowana będzie karta Geovision. Wszystkie karty Geovision posiadają specyfikację maszyn na jakich zalecana jest ich praca.
Geovision to firma zajmująca się produkcją urządzeń przeznaczonych do budowy zaawansowanych systemów telewizji przemysłowej. Geovision jest jedną z najbardziej znanych firm działających w tej branży. Najbardziej znanymi produktami firmy są karty służące do cyfrowego zapisu obrazu i dźwięku.
Kamery kopułkowe dzięki swojej unikalnej formie znalazły szeroki wachlarz zastosowania. Większość systemów telewizji przemysłowej wyposażone jest w kamery kopułkowe. Cyfrowe kamery kopułkowe idealnie nadają się do obserwacji zarówno w nocy jak i w dzień.
Najmniejsze mikrokamery kolorowe dostępne na naszym rynku mają rozmiary zaledwie 13x13x18 milimetrów. Tak zaprojektowane mikrokamery można ukryć praktycznie w każdym miejscu. Mikrokamery kolorowe są nieco większe od swoich czarnobiałych odpowiedników, jednak ich jakość i rozdzielczość jest zdecydowanie lepsza.
Coraz częściej mieszkańcy dużych miast domagają się założenia na swoich osiedlach systemów monitoringu. Podobnie rzecz ma się w Kielcach. Mieszkańcy kieleckiego osiedla Barwinek, chcą by miasto założyło im system monitoringu. Najprawdopodobniej prośby mieszkańców zostaną spełnione i powstanie na ich osiedlu monitoring.

Archiwum