Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamera CCTV HD-SDI

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamera CCTV HD-SDI


Kamera CCTV HD-SDI
Firma Geovision, będąca jednym z głównych dostawców profesjonalnych urządzeń CCTV i rozwiązań sieciowych do systemów monitoringu wizyjnego, wprowadziła do swojej oferty nową kamerę przemysłową typu HD-SDI w wersji GV-SDI-BX100, która pozwala na uzyskanie doskonałej jakości obrazu w rozdzielczości Full HD 1920x1080 pikseli, bez konieczności wykorzystywania sieci komputerowej.

Ze względu na swoje parametry użytkowe, kamera przemysłowa HD-SDI GV-SDI-BX100 jest szczególnie polecana do zastosowania w miejscach, gdzie konieczna jest bardzo dokładna identyfikacja obserwowanych osób i przedmiotów.

Kamera HD-SDI GV-SDI-BX100 jest urządzeniem kompletnym, ponieważ standardowo została wyposażona w wysokiej klasy obiektyw o zmiennej ogniskowej 2.8-12 mm, dzięki któremu możemy odpowiednio dopasować kąt widzenia kamery do miejsca, w którym pracuje. Kluczowym elementem konstrukcji modelu GV-SDI-BX100 jest zaawansowany technologicznie przetwornik obrazu typu 1/2.8" CMOS ze skanowaniem progresywnym, który gwarantuje wierne odwzorowanie scen, nawet w sytuacjach gdy znajdują się na nich szybko poruszające się obiekty. Ostry i szczegółowy obraz w rozdzielczości Full HD 1920 x 1080, umożliwia bezproblemową wideoweryfikację osób i zdarzeń alarmowych.

Kamera przemysłowa HD-SDI GV-SDI-BX100 Geovision została także odpowiednio przystosowana do pracy w zmiennych warunkach oświetleniowych. Na jej wyposażeniu znajdziemy prawdziwą funkcję Dzień/Noc z mechanicznym filtrem podczerwieni (możliwość współpracy z zewnętrznym promiennikiem podczerwieni), która umożliwia prowadzenie obserwacji w trybie całodobowym. Na szczególną uwagę zasługuje szeroki zakres dynamiki WDR, który znacznie poprawia rozpoznawalność obiektów znajdujących się w ciemnych lub jasnych obszarach obserwowanej sceny. Warto także dodać, że standardowo kamera przemysłowa HD-SDI GV-SDI-BX100 została przystosowana do pracy w środowisku wewnętrznym, jednak po zastosowaniu odpowiedniej obudowy może także bezawaryjnie pracować na zewnątrz budynków.