Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Nadzór wideo opiekunki do dziecka

Strona główna  »  Artykuły  »  Nadzór wideo opiekunki do dziecka


Nadzór wideo opiekunki do dziecka
Coraz częściej korzystamy z usług opiekunek do dzieci, co jest szczególnie zauważalne u rodzin mieszkających w dużych miastach. Jednak nasuwa się pewne pytanie, czy nasze dzieci są bezpieczne pod okiem opiekunki? Jednym ze sposobów kontroli naszych dzieci i tym samym ich opiekunek, jest domowy system nadzoru wideo, który pozwala na zdalny podgląd tego co się w nim dzieje podczas gdy my jesteśmy w pracy lub w delegacji. W takim przypadku idealnie sprawdzi się kamera sieciowa.

Przykładem funkcjonalnej kamery sieciowej, która pozwala na zbudowanie domowego systemu wizyjnego jest kamera IP Geovision z serii GV-CBW120. Prezentowane urządzenie charakteryzuje się dyskretną konstrukcją oraz doskonałą jakością generowanego obrazu. Niewielkie rozmiary oraz stylowe wykończenie w kolorze białym sprawiają, że kamera GV-CBW120 jest praktycznie niezauważalna. Bogaty w detale obraz pozwala na identyfikację przedmiotów jakimi bawią się dzieci oraz umożliwia dokładną obserwację zachowań opiekunki (ochrona dzieci oraz mienia przed kradzieżą lub dewastacją). Kamera sieciowa GV-CBW120 dostarcza obraz w rozdzielczości 1,3 Mpix z prędkością do 25 klatek na sekundę, dzięki czemu możemy otrzymać płynny materiał wideo w wysokiej rozdzielczości.

Możliwość pracy w bezprzewodowej sieci komputerowej (IEEE 802.11 b/g/n) sprawia, że instalacja kamery jest bardzo łatwa, ponieważ nie wymaga prowadzenia przewodów transmisyjnych. Pozostałe cechy proponowanego rozwiązania: dwukierunkowe audio, alarm sabotażowy, detekcja ruchu, maskowanie stref prywatnych, wielojęzyczne menu, jednoczesna wielostrumieniowość z kompresją H.264, MPEG-4 i MJPEG oraz szyfrowanie WEP, WPA-PSK (TKIP i AES), WPA2-PSK (TKIP i AES).