Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Komputerowy zapis obrazu

Strona główna  »  Artykuły  »  Komputerowy zapis obrazu


Komputerowy zapis obrazu
W jaki sposób stworzyć niedrogi i funkcjonalny system rejestrujący sygnały wideo z kamer w systemach telewizji przemysłowej? Odpowiedzią jest komputerowy zapis obrazu z wykorzystaniem produktów i oprogramowania firmy GeoVision. Firma GeoVision jest liderem w produkcji komputerowych systemów zapisu obrazu na potrzeby instalacji telewizji przemysłowej.
Jej produkty i rozwiązania są uznawane na całym świecie zarówno przez użytkowników, jak i instalatorów systemów monitoringu wizyjnego. Każda karta komputerowa DVR Geovision rejestruje obrazy w najwyższej jakości przy użyciu nowoczesnych technik kompresji ruchomych obrazów, w tym: MPEG4, Wavelet, GeoMPEG-4, Geo H264 oraz Geo Mpeg4 ASP. Poszczególne modele kart DVR GeoVision różnią się między sobą prędkością zapisu i wyświetlania obrazów oraz liczbą obsługiwanych kamer przemysłowych. Szeroki wybór urządzeń nie tylko pozwala na indywidualne dostosowanie produktu do wymagań Klienta ale również umożliwia budowanie wszelkiego typu instalacji monitoringu, począwszy na małych systemach, skończywszy na rozbudowanych instalacjach przeznaczonych do pracy w punktach newralgicznych. Komputerowy zapis obrazu to nie tylko karty komputerowe DVR to również oprogramowanie zarządzające. Oprogramowanie GeoVision jest w chwili obecnej najlepszą aplikacją do zarządzania materiałem wizyjnym z kamer i funkcjami systemów CCTV. Podwyższona funkcjonalność, szerokie możliwości adaptacji i integracji, doskonałą jakość obrazów, łatwa i komfortowa obsługa oraz nowoczesne rozwiązania to właściwości, które najlepiej opisują komputerowy zapis obrazu firmy GeoVision. Podstawowe zalety systemów budowanych na bazie produktów marki GeoVision:

- zdalny monitoring CCTV za pomocą sieci Internet, LAN/WAN (wbudowany serwer WWW i FTP)
- automatyczna kompensacji światła
- współpraca z innymi systemami bezpieczeństwa np. systemy alarmowe, kontroli dostępu.
- aplikacja Watch dog restartująca system rejestracji po chwilowych spadkach napięcia
- sterowanie kamerami szybkoobrotowymi PTZ,
- powiadamianie o zdarzeniach alarmowych (sms, e-mail)
- wysoki poziom zabezpieczeń (zabezpieczenie nagrań video „znakiem wodnym”, hasła, definiowanie użytkowników, zabezpieczenia sieciowe)
- intuicyjne i przyjazne użytkownikom oprogramowanie zarządzające w języku polskim (częste, darmowe aktualizacje, dostęp do nowoczesnych rozwiązań CCTV)