Kupuj szybko bez zakładania konta!  

GV1480

Strona główna  »  Artykuły  »  GV1480


GV1480
GV1480 to profesjonalna szesnastokanałowa karta komputerowa pozwalająca na jednoczesny zapis obrazu i fonii z kamer przemysłowych. Nowoczesna karta komputerowa DVR GV1480 pracuje w oparciu o najbardziej wydajne kompresje obrazu i dźwięku (MPEG4, Wavelet, GeoMPEG-4, Geo H264 oraz Geo Mpeg4 ASP) dzięki czemu rejestrowany obraz jest fantastycznej jakości i nie zajmuje dużo przestrzeni dyskowej.
Prędkość rejestracji i odtwarzania obrazów z kamer wynosi 400 klatek na sekundę, co sprawia, że kartę GV1480 z powodzeniem można wykorzystywać do budowy zaawansowanych i wymagających systemów monitoringu przemysłowego. Seria GV1480 fantastycznie sprawdza się przy dozorowaniu bardzo ruchliwych miejsc. Karty komputerowe z serii GV1480 pozwalają na prowadzenie zapisu wizji w kilku trybach, mianowicie w trybie: ręcznym, ciągłym, detekcji ruchu i harmonogramu. Specjalistyczna konstrukcja karty pozwala na pracę w pełnym zakresie tryby TRIPLEX, dzięki czemu operator może jednocześnie podglądać obraz z kamer, nagrywać go oraz odtwarzać wcześniej zarejestrowane obrazy. Karta została wyposażona w serwer WWW i FTP, dzięki czemu może efektywnie pracować we współczesnych sieciach komputerowych. Pozostałe atuty karty komputerowej GV1480:

- sterowanie kamerami PTZ
- zabezpieczenie materiałów znakiem wodnym,
- powiadamianie o aktywacji alarmu e-mailem lub sms-em,
- automatyczna kompensacja światła,
- możliwość współpracy z innymi produktami marki GeoVision.

Przy pomocy karty komputerowej GV1480 oraz specjalistycznego oprogramowania Geovision v8.2 możemy zbudować nowoczesną aplikacje monitoringu przemysłowego IP.